Recenze

Paní doktorka je naprosto úžasná a milá profesionálka. Zatím moje nejlepší zkušenost s dentální hygienou. Měla jsem 3 doktorky a u paní doktorky Vacíkové už zůstanu. Pokud někdo zvažuje i dentální hygienu pro děti, tak bez váhání do toho. Můj syn má 4 roky a po vrtání měl ze zubaře trochu strach, ale paní doktorka mu cely postup vysvětlila a vše dělala opravdu s citem a empaticky. Příště půjde prý zase :) Moc děkujeme za péči.

Tereza Ž.

Doporučuji všem, kteří hledají milý a profesionální přístup.

David Š.

Paní Vacíkovou mohu doporučit všemi deseti! Milá, sympatická a zároveň velká profesionálka. Pokud má vaše dítko strach ze zubařů, navštivte tuto hygienistku. Vše ochotně vysvětlí a ukáže. Díky "zubní víle Kátě" (jak jí říká dcerka) je mezizubní kartáček nepostradatelná součást večera :)

Pavla D.

Příjemné posezení, špičková péče o chrup a nakažlivě dobrá nálada mladé paní Vacíkové. Mohu jen doporučit!

Klára H.

Byli jsem s dětmi, prozatím nejlepší dentální hygiena. Moderní vybavení, skvělý přístup, vše trpělivě vysvětleno. Nahřívaná voda na vyplachování, což je skvělé, pokud máte citlivé zuby. Mohu jen doporučit.

Martina J.

Na dentální hygieně u paní hygienistky jsem byla po každé návštěvě velice spokojená.
Před nedávnem jsem se rozhodla pro bělení zubů, které opět dopadlo na jedničku.
Paní hygienistka mi dala zuby do pucu, a já rozhodně budu docházet dál.
Paní hygienistka je profesionální, přátelská, charismatická a empatická, takže se není čeho bát. 

Barbora Š.

Vstřícný a profesionální přístup.

Johana L.

Profesionální přístup - ošetření je naprosto bezbolestné a paní hygienistka je moc milá :-)

Lucie Ž.

Nejlepší dentalni-hygiena! Můžu jen doporučit. Za půl roku sem tam jak na koni :)

Lucie Ch.

Pěkné prostředí podniku, kousek od metra, i přes drobný problém s časem rezervace bezproblémová komunikace. Paní hygienistka je velice příjemná, usměvavá a profesionální, všechno ukáže, vysvětlí, skutečně ji záleží na výsledku, věnovala se mi déle než by musela, cca. 70 minut. Ošetření naprosto bezbolestné a perfektně provedené, dostal jsem s sebou i několik mezizubních kartáčků. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem kdy byl. Rád znovu navštívím.

Jan

Paní hygienistka velmi příjemná, vše ráda vysvětlí a výsledek je také perfektní.

Ondřej

Paní doktorka Vacíková milá a její provedení práce bezbolestné a maximálně pohodlné, vřele všem doporučuji a i do budoucna ji budu využívat ohledně péče o moje zuby.

Kamil D.

Výkon bezbolestný s výborným výsledkem
Sympatická, komunikativní a usměvavá paní hygienistka se skvělým přístupem a úžasným přehledem v problematice péče o zuby
Pěkné prostředí kliniky / ordinace
Zatím nejlepší dentální hygiena 

Petr

Paní hygienistka příjemná, komunikativní, nevtíravá, pěkně zachází s dítětem, vysvětluje a dítě se nebojí.. Výkon bezbolestný s výborným výsledkem.

Lydie

Moc milá mladá slečna. Podrobně vysvětlila jak co nejlíp čistit zuby proč důležitý mezizubní kartáček a správnou techniku použití. Perfektně vyčistila zoubky. Určitě doporučuji

Anna