Nově nabízené bělení zubů

28.07.2023

Naše ordinace se neustále snaží přinášet moderní a inovativní zubní péči, která Vám pomůže dosáhnout nejen zdravých, ale také krásných úsměvů. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby a přidat do nabídky možnost domácího, a tedy i kombinovaného bělení zubů. 

Domácí bělení zubů je skvělou volbou pro ty, kteří preferují pohodlí a flexibilitu. Poskytneme vám profesionální bělící sadu včetně nosičů pro bělící gely, kterou snadno použijete v pohodlí vašeho domova. 

Pokud hledáte nejefektivnější a nejkomplexnější řešení, měli byste zvážit variantu kombinovaného bělení zubů. Tento unikátní postup kombinuje domácí bělení a odborné bělení zubů přímo u nás v ordinaci. Díky tomu dosáhnete maximálních výsledků a Váš úsměv bude naprosto ohromující.

Rádi Vám vysvětlíme všechny podrobnosti o těchto nových možnostech a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější péči pro Váš úsměv.

Musíme však upozornit, že těsně před bělením zubů je nutné provézt profesionální dentální hygienu a také je nutno zvážit, zda je pro Vaše zuby bělení vůbec vhodné. Jakákoliv varianta bělení zubů je možná pouze v případě, že máte zdravé zuby i dásně.

Těšíme se, že budeme součástí vašeho úsilí o krásnější a zářivější úsměv!

S pozdravem,

Tým KATDENT